Dvouleté nástavbové studium / Tříleté dálkové studium

Jste úspěšnými absolventy učebního oboru a v kapse vás hřeje váš vlastní výuční list jako důkaz toho, že jste něco dokázali? Jste sami se sebou spokojeni, ale v koutku duše tušíte, že máte na víc?

Neváhejte! Nabízíme vám možná poslední příležitost prodloužit si bezstarostná školní léta o celé (nebo chcete-li o pouhé) dva roky, na jejichž konci si k celé hromadě zážitků, které se tak nějak se studentským životem snoubí, a které jsou nám ostatní odepřeny, budete moci přibalit i maturitní vysvědčení jako důkaz toho, že jste se v sobě nemýlili. A pozor: jako bonus získáváte dva roky prázdnin zcela zdarma!

Necítíte se na další studium? Nevadí! Máme pro vás nabídku studia po zaměstnání a je jedno, je-li vám dvacet let nebo padesát. Na to, abyste si zvýšili svoji odbornost, není nikdy pozdě a pan profesor Hrbolek už volá: „ Marečku, podejte mi pero!“

Podnikání

Vlasová kosmetika