Exkurze a výstava World of Beauty

Dne 16. března 2018 jsme navštívily exkurzi a výstavu World of Beauty na ve veletržním výstavišti v pražských Letňanech. Exkurze se účastnily žákyně 1., 2., a 3.ročníků oboru Kadeřník/vizážista a žákyně nástavby maturitního oboru Vlasové kosmetiky.

Shlédly jsme novinky a technologické postupy ve svém oboru, zajímaly se o nové produkty a jejich použití a účinky v profesi, některé z nich vyzkoušely přímo na sobě. též jsme se seznamovaly s novými kosmetickými a kadeřnickými přístroji.

Ukázky, soutěže a přednášky v oboru byly inspirativní a poučné, dozvěděly jsme se  mnoho zajímavých informací a dovedností, které můžeme využít ve své budoucí profesi. V závěru exkurze se uskutečnila diskuze nad jednotlivými tématy.

Za OV UOV Věra Schrenková