Internetové rádio FREECOOLIN

Setkávání během školního roku při pravidelném vysílání dětského internetového rádia Freecoolin.

HUDBA - ZÁBAVA - INFO - VZKAZY

KDY? Aktuální termíny vysílání najdete na: www.freecoolin.8u.cz

NÁMĚTY, PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ:

j.stary@seznam.cz

Internetové rádio "Freecoolin" je zájmový kroužek naší školy ve spolupráci se ZŠ TGM Vimperk. Jde o projekt EU "Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji". V kroužku je zapojeno 6 dětí z 8. třídy ZŠ  a 3 studenti SŠ. Od února 2014 vysíláme pravidelně, většinou každou poslední středu v měsíci od 14.15 hod na adrese www.abradio.cz/160/webradio-epigon.
Náplní našich vysílání je současná hudba podle výběru členů našeho týmu nebo na přání našich posluchačů, zajímavé besedy na různá témata, interrview se známými a slavnými osobnostmi a další zajímavé pořady.
Přejeme Vám, našim posluchačům,  příjemný poslech a dobrou zábavu s naším rádiem "Freecoolin"!

Za členy týmu - Jaromír Starý

Kroužek pro děti v rámci projektu: Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji

Registrační číslo:  CZ.1.07/1.1.00/44.0007