První catering naší školy

Po třech měsících provozu školní restaurace Svatý Rafael ve Vimperku, jsme uskutečnili náš první catering, který jsme připravili pro 30 zaměstnanců firmy, která oslovila naši školu.

Raut k 15. výročí založení se uskutečnil v sídle firmy v západních Čechách a podařil se na výbornou a zákazníci byli velmi spokojeni.

Pro žáka 1. ročníku Petra Janouška a žákyni 2. ročníku Pavlínu Loškovou, to byla nová zkušenost a svou prací na přípravě rautu, ale i při samotné akci velmi dobře reprezentovali naši školu, za což jim právem náleží mé poděkování.

Antonín Olah, Vedoucí učitel OV

A protože pochvala vždy potěší, zvěřejňujeme poděkování od jednatelky společnosti, pro kterou jsme raut připravili:

Vážený pane řediteli,

dne 15. 12. pro nás Vaše škola zajišťovala 15 leté výročí naší společnosti. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat.

Raut byl proveden zcela profesionálně. Obsluha Vašich žáků byla skvělá. Pod vedením svého pedagoga odvedli práci v takové kvalitě, že bych se takového výkonu těžko dočkala i od profesionálů.

Jsem velice ráda, že jsem si pro zajištění naší akce objednala právě služby Vaší školy.

Přeji Vám i nadále takové žáky a učně a takové skvělé pedagogy.

S přáním krásného dne a všeho nejlepšího v dalším roce

Ing. Eleonora Herlíková
Jednatelka společnosti