Slavnostní předávání maturitních vysvědčení a výučních listů

Absolventi 3. ročníků učebních oborů Pokrývač, Opravář zemědělských strojů, Instalatér, Elektromechanik pro zařízení a přístroje, Opravářské práce a Stravovací a ubytovací služby a studenti 4. ročníku maturitního oboru Mechanik elektrotechnik převzali slavnostně výuční listy a maturitní vysvědčení. Ceremoniál se odehrával v sále ZUŠ Vimperk za přítomnosti paní starostky Ing. Jaroslavy Martanové, ředitele školy Ing. Petra Žuravského, třídních učitelů Ing. Martina Frnky, Ing. Jana Poláčka a Mgr. Martiny Slámové. Nechyběli ani zástupci partnerských firem, které spolupracují se školou při poskytování odborných praxí, kterými byla paní Libuše Netáhlová ze společnosti Rohde& Schwarz a Ing. Jaroslav Tomšovic z Energie AG.