Smlouva o vzájemné spolupráci

Ve čtvrtek 27. června 2019 podepsal jednatel společnosti Rohde & Schwarz závod Vimperk, s.r.o. pan Konrad Bartl a ředitel Střední školy a Základní školy Vimperk, Nerudova, Ing. Petr Žuravský smlouvu o vzájemné spolupráci.

Stvrdili tak již rok fungující partnerství, kdy žáci oboru Elektromechanik pro zařízení a přístroje absolvovali odbornou praxi u společnosti Rohde & Schwarz. „Pro nadcházející školní rok společně připravujeme pro žáky 3. ročníku speciální projekt zaměřený na využití volné energie“, uvedl Daniel Tomášek, učitel odborného výcviku SŠ a ZŠ Vimperk.

Díky spolupráci s firmou Rohde & Schwarz bude i v dalším školním roce otevřen elektrotechnický kroužek Mladý koumák a proběhne řada společných prezentací a odborných workshopů.