Videopráce studentů

V rámci výuky v hodinách Audio vizuální techniky se žáci třetího a čtvrtého ročníku oboru Mechanik elekronik naučí obsluhovat kamerovou a zvukovou techniku. Během dvou let si osvojí základy přípravy audiovizuálního díla ať už reportáže, dokumentu, reklamy či hraného filmu. Součástí výuky je jak práce na scénáři, pilování nápadů, příprava natáčení, samotné natáčení a závěrečná zvuková a obrazová postprodukce.

Žáci po zvládnutí těchto hodin jsou plně připraveni na navazující studium na filmové škole, nebo pustit se do práce v některé z kabelových i celostátních televizí.

Během těchto hodin vznikají krátké filmové útvary, které máte možnost níže shlédnout a udělat si tak představu o tom, jaké zajímavé možnosti tento obor přináší. Jako takový bonus je pro několik málo nadaných a šikovných žáků a žákyň možnost spolupráce na skutečných projektech, určených do televize, či na internet.

Gospel workshop 2015

Making of: DRIVE